ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY 1

L.p. BUDYNKI GMINNE I SAMOISTNE POSIADANIE GMINY L.p. BUDYNKI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH
1 Bankowa 2 1 Bankowa 1, 3 54 Długa 40 107 Spółdzielcza 3
2 Browarna 3 2 Bończyka 13 55 Długa 42 108 Spółdzielcza 4,6
3 Chopina 2-2a 3 Bończyka 15 56 Długa 44, 46, 48, 52, 54 109 Spółdzielcza 5
4 Chopina 18 4 Bończyka 16 57 Głubczycka 55A 110 Spółdzielcza 7
5 Drewniana 2 5 Bończyka 17 58 Karola Miarki 5 111 Spółdzielcza 9
6 Dąbrowskiego 15- Różyckiego 11,13 6 Bończyka 18 59 Karola Miarki 7 112 Spółdzielcza 11
7 Głubczycka 10 7 Bończyka 19 60 Kopernika 15 113 Spółdzielcza 15
8 Głubczycka 11 8 Bończyka 20 61 Kopernika 17 114 Spółdzielcza 17
9 Głubczycka 18 9 Bończyka 22 62 Kozielska 2, 4, 6, 8 115 Spółdzielcza 19
10 Głubczycka 24-24a 10 Browarna 2 63 Ks. Londzina 7 116 Stalmacha 5
11 Głubczycka 25-27 11 Browarna 4,6 64 Ks. Londzina 9 117 Stalmacha 7A
12 Głubczycka 37 12 Browarna 5, 7 65 Ks. Londzina 10, Stalmacha 2 118 Stalmacha 8
13 Głubczycka 41 13 Browarna 8, 10 66 Ks. Londzina 22, 24, 26 119 Stalmacha 11
14 Głubczycka 63 14 Browarna 12 67 Ks. Londzina 28 120 Stalmacha 13
15 Kopernika 3 15 Browarna 14 68 Ks. Londzina 47 121 Stalmacha 14
16 Kościelna 32 16 Browarna 16 69 Ks. Londzina 50 122 Stalmacha 16
17 Kozielska 7 17 Browarna 18, 20, 22 70 Lecznicza 2 123 Stalmacha 21-23
18 Kozielska 20 18 Chopina 4 71 Mariańska 3 124 Stalmacha 25
19 Kozielska 28 19 Chopina 6 72 Ogrodowa 10 125 Winna 4
20 Kozielska 92 20 Chopina 8, 10 73 Ogrodowa 15, 15A 126 Winna 6
21 ks.Londzina 3 21 Chopina 11 74 Ogrodowa 23 127 Winna 8
22 ks.Londzina 5 22 Chopina 13 75 Ogrodowa 32 128 Winna 10
23 ks.Londzina 8 23 Chopina 14 76 Ogrodowa 33 129 Winna 12
24 ks.Londzina 11 24 Chopina 17 77 Ogrodowa 37 130 Wojska Polskiego 2
25 ks.Londzina 18 25 Dąbrowskiego 1 78 Ogrodowa 39 131 Wojska Polskiego 6, 6A
26 ks.Londzina 46 26 Dąbrowskiego 3, 5 79 Plac Bohaterów 1 132 Wojska Polskiego 13
27 ks.Londzina 49 27 Dąbrowskiego 9, 11, 13 80 Plac Bohaterów 2 133 Wojska Polskiego 15
28 Lwowska 9 (szkoła) 28 Dąbrowskiego 19 81 Plac Bohaterów 14    
29 Mariańska 5 29 Dąbrowskiego 21, 23, 25, 27 82 Plac Bohaterów 15    
30 Mariańska 12 30 Dąbrowskiego 29 83 Plac Wolności 7    
31 Mariańska 44 31 Dąbrowskiego 31, 33, 35 84 Plac Wolności 11, 11A    
32 Mariańska 56 32 Długa 1 85 Plac Wolności 12    
33 Mariańska 58 33 Długa 2 86 Pracy 1, 3, 5, 7, 9,11    
34 Mikołaja 7 34 Długa 4 87 Pracy 15, 17    
35 Ogrodowa 35 35 Długa 6 88 Różana 1, 3    
36 Pastora Michejdy 34 36 Długa 7 89 Różana 6    
37 Pl.Bohaterów Westerplatte 6 37 Długa 8 90 Różyckiego 3, 5    
38 Pl.Bohaterów Westerplatte 7 38 Długa 9 91 Różyckiego 6, 8    
39 Pl.Wolności 7a-7b 39 Długa 10 92 Różyckiego 7, 9    
40 Pl. Wolności 8-9 40 Długa 11 93 Rzeźnicza 2    
41 Pl.Wolności 11b 41 Długa 12 94 Solna 1, 3    
42 Solna 17 42 Długa 13, 15 95 Solna 5    
43 Solna 20 43 Długa 14, 16 96 Solna 6    
44 Solna 23 44 Długa 17, 19 97 Solna 7    
45 Stalmacha 1 45 Długa 18 98 Solna 8    
46 Stalmacha 3 46 Długa 20 99 Solna 9    
47 Stalmacha 4 47 Długa 22 100 Solna 11    
48 Stalmacha 6 48 Długa 23 101 Solna 13    
49 Stalmacha 12a-12b 49 Długa 25 102 Solna 14    
50 Starowiejska 50 50 Długa 27 103 Solna 16    
51 Toruńska 32 51 Długa 29 104 Solna 31    
52 Toruńska 34 52 Długa 31 105 Solna 34, 36    
53 Wojska Polskiego 1 53 Długa 36 106 Spółdzielcza 1    

 

 ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY 2

L.p. BUDYNKI GMINNE I SAMOISTNE POSIADANIE GMINY L.p. BUDYNKI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH
1 Bojanowska 5a 1 Chełmońskiego 29, 31 60 Słowackiego 61
2 Chorzowska 2 2 Chorzowska 1a-1b 61 Słowackiego 63
3 Częstochowska 9-11 3 Eichendorffa 11 62 Słowackiego 65
4 Eichendorffa 19 4 Eichendorffa 13 63 Słowackiego 67
5 Francuska 16 5 Eichendorffa 15 64 Słowackiego 69
6 Hulczyńska 25 6 Eichendorffa 17, 17a 65 Słowackiego 71
7 Hulczyńska 92 7 Eichendorffa 18 66 Słowackiego 73-83, Mariańska 164-168,
8 Hulczyńska 134 8 Eichendorffa 20 67 Waryńskiego 20, 22
9 Hulczyńska 177 9 Eichendorffa 22 68 Waryńskiego 20C, 20D
10 Katowicka 1a-2a 10 Katowicka 13 69 Waryńskiego 12
11 Kręta 5 11 Katowicka 15 70 Waryńskiego 16, 18
12 Litewska 1 12 Katowicka 17, 17A 71 Waryńskiego 24,26
13 Litewska 2 13 Katowicka 19 72 Waryńskiego 1A, 1B, 1C, 1D
14 Litewska 3 14 Kochanowskiego 5 73 Waryńskiego 5A, 5B, 5C
15 Litewska 4 15 Kossaka 41, 43, 45, 47 74 Waryńskiego 7A, 7B, 7C, 7D
16 Litewska 5 16 Kossaka 49, 51, 53, 55 75 Waryńskiego 23
17 Litewska 6 17 Lwowska 12 76 Wileńska 13
18 Litewska 7 18 Łąkowa 1 77 Wileńska 15
19 Litewska 8 19 Łąkowa 2, 2A, 2B, 2C 78 Wileńska 17
20 Litewska 9 20 Łąkowa 3, 3A, 3B, 3C, 3D 79 Wileńska 19
21 Litewska 10 21 Łąkowa 4 80 Wileńska 21
22 Miechowska 11 22 Łąkowa 4A    
23 Miechowska 13-15 23 Łąkowa 4B    
24 Mysłowicka 1a-1b 24 Łąkowa 4C    
25 Mysłowicka 1c-2c 25 M.Skłodowskiej-Curie 4,6,8,10    
26 Mysłowicka 3 26 M.Skłodowskiej-Curie 5    
27 Mysłowicka 4-4a 27 M.Skłodowskiej-Curie 12,14,16,18,20,22    
28 Nowy Zamek 7 28 M.Skłodowskiej-Curie 17a    
29 Nowy Zamek 8 29 M.Skłodowskiej-Curie 19,21,23, 25,27    
30 Nowy Zamek 9 30 M.Skłodowskiej-Curie 24, 26, 28, 30    
31 Nowy Zamek 10 31 M.Skłodowskiej-Curie 29    
32 Ocicka 66 32 Miechowska 17    
33 Opawska 81 33 Ocicka 26, 28, 30, 32    
34 Opawska 89 34 Ocicka 34,36    
35 Opawska 104 35 Opawska 6    
36 Opawska 106 36 Opawska 8    
37 Opawska 108 37 Opawska 12    
38 Opawska 123 38 Opawska 27A    
39 Osiedleńcza 34 39 Opawska 32    
40 Pszczyńska 1-2 40 Opawska 56    
41 Pszczyńska 3 41 Opawska 58    
42 Pszczyńska 4 - 5 42 Opawska 60    
43 M.Skłodowskiej-Curie 7-9 43 Opawska 64,66, 68    
44 M.Skłodowskiej-Curie 11-13 44 Opawska 68A    
45 M.Skłodowskiej-Curie 15-17 45 Opawska 70, 70A    
46 Stalowa 7 46 Opawska 72, 72A, 72B    
47 Szczecińska 2 47 Opawska 74-74A    
48 Waryńskiego 25 48 Opawska 76, 76A    
49 Włoska 1 49 Opawska 78,80    
50 Włoska 2 50 Opawska 82, 82A    
51 Włoska 3 51 Opawska 82B, 82C, 82D    
52 Włoska 4 52 Opawska 88    
53 Włoska 5 53 Opawska 90    
54 Włoska 6 54 Opawska 93    
55 Włoska 7 55 Opawska 95    
56 Włoska 8 56 Pomnikowa 15, 17    
57 Włoska 9 57 Pomnikowa 18, 20    
58 Włoska 10 58 Pomnikowa 22, 24, 26    
59 Włoska 11 59 Słoneczna 1, 3, 5, 7    

 

 ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY 3

L.p. BUDYNKI GMINNE I SAMOISTNE POSIADANIE GMINY L.p. BUDYNKI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH
1 Armii Krajowej 6 1 Bosacka 3 56 Rynek 11
2 Basztowa 4 2 Bosacka 5 57 Rynek 12
3 Batorego 4 3 Bosacka 7 58 Rynek 12a
4 Batorego 7 4 Bosacka 8, 10, 12 59 Rynek 13
5 Batorego 8 5 Bosacka 14,16, 18 60 Rynek 14
6 Batorego 12 6 Bosacka 29 61 Sejmowa 1Drzymały 8, 10, 12, 12A
7 Bosacka 56 7 Bosacka 32 62 Sejmowa 3A, 3B
8 Bosacka 71 8 Bosacka 43 63 Sienkiewicza 4
9 Brzeska 2 9 Bosacka 45 64 Sienkiewicza 6
10 Brzeska 3 10 Czekoladowa 3, 4 65 Staszica 4
11 Czekoladowa 8 11 Czekoladowa 5 66 Staszica 6
12 Czekoladowa 9 12 Czekoladowa 6, 7 67 Staszica 8
13 Drzymały 26 13 Drzymały 1 68 Staszica 9
14 Drzymały 28 14 Drzymały 2,4,6 69 Staszica 11
15 Fabryczna 4 15 Drzymały 3 70 Staszica 13
16 Fabryczna 33 16 Głowackiego 1, 3, 5, 7, 9, 11 71 Staszica 15
17 Fabryczna 37 17 Jordana 4 72 Staszica 17
18 Hetmańska 19a 18 Kanałowa 4 73 Staszica 19
19 Kanałowa 5 19 Karola 3 74 Staszica 21
20 Kanałowa 10 20 Karola 9 75 Staszica 23
21 Kanałowa 24 21 Kolejowa 19 76 Staszica 25
22 Królewska 22 22 Kolejowa 21 77 Staszica 26
23 Morawska 3 23 Kolejowa 21A 78 Staszica 27
24 Myśliwca 9 24 Kościuszki 2-2C 79 Staszica 29
25 Odrodzenia 25 25 Kościuszki 4A, 4B, 4C 80 Staszica 31
26 Pl. Z.Nałkowskiej 1 26 Kościuszki 9A 81 Szewska 2
27 Pl. Z.Nałkowskiej 2 27 Kościuszki 13 82 Zborowa 5A
28 Poprzeczna 7 28 Kościuszki 15 83 Zborowa 6, 6A
29 Przejazdowa 12 29 Kościuszki 19 84 Zborowa 6B, 6C
30 Rudzka 32 30 Kościuszki 21    
31 Rudzka 33 31 Kościuszki 40, 42, 44, 46, 48    
32 Rudzka 34 32 Królewska 4    
33 Rudzka 37 33 Książęca 9, 9A    
34 Rudzka 39 34 Mickiewicza 9, 11, 13    
35 Rudzka 41/Rzemieślnicza 2 35 Mickiewicza 15, 17, 19, 19A, 19B    
36 Rudzka 59 36 Nowa 1,1A    
37 Rybnicka 6 37 Nowa 3,5    
38 Rybnicka 15 38 Odrzańska 1, 3, 5, 7    
39 Rybnicka 19 39 Odrzańska 2, 2A, 2B, 2C    
40 Rybnicka 21 40 Odrzańska 4, 4A    
41 Rybnicka 22 41 Odrzańska 6, 6A    
42 Rybnicka 26-28 42 Odrzańska 8, 8A    
43 Rybnicka 27 43 Parkowa 7, 8, 9    
44 Rybnicka 62 44 Piwna 2, 4, 6, 8, 10, 12    
45 Rybnicka 100 45 Plac Dominikański 1, 2, 3    
46 Rzemieślnicza 8 46 Plac Jagiełły 4    
47 Rzemieślnicza 12 47 Plac Jagiełły 5    
48 Rzemieślnicza 14 48 Podwale 14, Czekoladowa 1    
49 Rzemieślnicza 16 49 Rudzka 35    
50 Szkolna 4 50 Rudzka 36,38    
51 Szkolna 10-10a 51 Rudzka 45    
52 Sudecka 6 52 Rudzka 47    
53 Szewska 3 53 Rynek 1    
54 Zaciszna 5 54 Rynek 3    
55 Zborowa 5 55 Rynek 4,5    

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. czwartek, 05, grudzień 2019 10:04 Patryk Gawełek
Artykuł został zmieniony. czwartek, 05, grudzień 2019 10:16 Patryk Gawełek