Dyrektor Zakładu: Andrzej Migus
tel. (32) 415 29 16
fax. (32) 415 49 47
Przyjmowanie stron: wtorek od godziny 13:30 do 15:30

Komórki organizacyjne:

ul. Króla Stefana Batorego 8 :

Główna Księgowa: Irena Szewczyk tel. (32) 415 22 94

Dział  Finansowo - Księgowy
Kierownik: Iwona Markiewicz 
tel. (32) 415 29 16 wew. 31

Dział Opłat i Windykacji
Kierownik: Małgorzata Dobrzyniecka
tel. (32) 415 29 16 wew. 49

Dział Nadzoru Właścicielskiego
Kierownik: Magdalena Grochowska 
tel. (32) 415 29 16 wew. 30

Dział Organizacyjny
Kierownik: Urszula Romanowska-Stanek
tel. (32) 415 29 16 wew. 26

Dział Techniczno-Inwestycyjny
Kierownik: Małgorzata Szałek
tel. (32) 415 29 16 wew. 38

 

ul. Kolejowa 21
Oddział Gospodarki Mieszkaniowej
Zastępca Dyrektora/Kierownik: Wioletta Śliwińska
tel. (32) 415 35 06

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY  1 (Stara Wieś) biuro nr 1
Tel. bezpośredni  32 4149608
Tel. (32) 415 43 20 , 32 4153506 wew. 23
ADMINISTRATOR: Grzegorz Nowak
TECHNIK: Gizela Hmielorz

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY  2 (Sudół, Studzienna, Ocice) biuro nr 2
Tel. bezpośredni  32 4149607
Tel. (32)  415 43 20 , (32) 415 35 06 wew. 21
ADMINISTRATOR: Nina Kulasza
TECHNIK: Jerzy Bogacz

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY  3 (Centrum) biuro nr 7
Tel. bezpośredni 32 4149609
Tel. (32) 415 43 20 , (32) 415 35 06 wew. 25
ADMINISTRATOR: Wirginia Ryńska
TECHNIK: Marcin Ciuberek

ZESPÓŁ ADMINISTRACYJNY  4 (Markowice, Płonia, Brzezie, Ostróg) biuro nr 11
Tel. bezpośredni 32 4151073,
Tel. (32) 415 43 20 , (32) 415 35 06 wew. 27
ADMINISTRATOR: Lucyna Gitler
TECHNIK: Dawid Budziak

Zespół Utrzymania Czystości
Majster: Urszula Matusewicz
tel. (32) 415 27 40

ul. M. Skłodowskiej-Curie 5
Grupa Remontowo-Konserwatorska
Kierownik: Tadeusz Kulej
tel. +48 663 948 444
tel. (32) 415 46 96

 

Brak załączników.

Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, styczeń 2017 11:12 Dariusz Skowronek
Artykuł został zmieniony. środa, 31, styczeń 2018 14:32 Patryk Gawełek
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 30, lipiec 2018 10:37 Daniel Komorek